Hakkımızda

2010 yılında kurulan FERMA bir TOGER GRUP şirketidir. Yola çıktığı ilk günden itibaren üründe ve hizmette müşteri memnuniyeti koşulu ve kalite anlayışıyla yurtiçi ve yurtdışında çeşitli sektörlerden kuruluşlara alanında örnek gösterilen çözümler üretmektedir.

Her yıl makine parkını ve üretim kalitesini artırmayı planlayan FERMA teknolojik gelişmeleri bünyesine katarak daha hızlı ve düşük maliyetli çözümler üretmeyi amaçlamaktadır.

Ana faaliyet alanlarını; PLC, pnömatik, bilgisayar kontrollü siparişe özel makineler; hidrolik, pnömatik, mekanik işleme, kaynak kontrol aparatları, kalite kontrol için özel mastarlar ve özel ölçme makineleri; parça ve takım bağlama aparatları imalatı oluşturmaktadır.FERMA kısa bir sure içerisinde ortaya koyduğu firma profiliyle gerek yurt içinden gerekse yurt dışından birçok firma tarafından tercih edilir hale gelmiştir.

FERMA, firmaların tüm özel ihtiyaçlarına cevap verebilecek proje alt yapısına sahip olduğu gibi , makinelerin projelendirilmesinden , montajının yapılıp faaliyete girmesine kadar geçen tüm işlemlerde müşteri süreçleri konusundaki bilgisini , üretim ve mühendislik kalitesini ve yaratıcılığını müşterilerine en mükemmel sistemi ve çözümleri sunmak için kullanır. Bilgi birikimi ile müşterilerinin yanında , sürekli çözüm ortağı olmaya devam edecektir.